piątek, 28 lutego 2014

Porozmawiajmy przez Internet.

Dziś Internet odgrywa ogromną rolę w życiu każdego człowieka. To dzięki niemu dowiadujemy się o najnowszych wydarzeniach, rozmawiamy ze znajomymi, czy... poszukujemy swojej miłości, jak główna bohaterka książki ,,Faceci w sieci".


Wydawnictwo Czarna Owca, dowiedziawszy się o loterii na rzecz potrzebujących dzieci postanowiło przekazać 4 egzemplarze książki ,,Faceci z sieci". Muszę Wam się przyznać, że sama się na nią czaję, bo wydaje się bardzo interesująca, a sądząc po pozytywnych opiniach krążących w sieci z pewnością osoby, w ręce których trafi ta pozycja będą usatysfakcjonowane.

Wydawnictwo ma w swojej ofercie cudowne kryminały, coś dla dorosłych, dla dzieci, książki obyczajowe, oparte na wydarzeniach historycznych (Szmaragdowa seria). Ja uwielbiam ich Lackberg, zresztą, jak wszystkie książki. Rzadko kiedy się zawodzę, więc jeżeli szukacie ciekawych pozycji to to wydawnictwo z pewnością wyjdzie Wam z pomocą.


2 komentarze:

  1. Super :)
    A o tym, że będę na targach nikt nie wiedział, bo sama do końca nie wiedziałam, że tam będę. To była decyzja w ostatniej chwili, podjęta jeszcze tego samego dnia :)

    OdpowiedzUsuń