poniedziałek, 6 października 2014

3...2...1...Start. Zapisy na 3 WOW.

Ostatnio czytałyśmy pierwsze wpisy dotyczące WOW. Wspominałyśmy naszą niepewność, czy wszystko się uda, czy Wam się spodoba. Jakimś trafem tak się stało. Pierwsze WOW cieszyło się taką popularnością, że tak się zapędziłyśmy, że mamy plany aż do czerwca 2016 r. Hola, hola, ale dziś nie o tym. Chciałybyśmy zaprosić wszystkich chętnych blogerów na Blogowe WOW vol.3. do Bydgoszczy.

Daria nam zrobiła takie ładne logo-zaproszenie, że z chęcią się nim z Wami podzielimy. Pewnie domyślacie się, dlaczego na czerwonym tle? Ponieważ na 3 Blogowym WOW będzie dominowała czerwień z domieszką złota. Coolowo, co? ;)

Zgłoszenie (blogowewow@gmail.com)
- imię nazwisko
- adres bloga
- dzieci, wiek
- kto będzie prawdopodobnie na spotkaniu

Wychodząc naprzeciw wysokim oczekiwaniom i chcąc im sprostać, a tak na serio, aby zrealizować atrakcje, które dla Was przygotowałyśmy składka wyniesie 50 zł od osoby dorosłej oraz 10 zł + jedzenie od dziecka.

Nie liczy się kolejność zgłoszeń, nie liczy się wielkość bloga i ilość fanów i szczególne osiągnięcia. Nie będziemy Wam ściemniać, że będziemy losować, bo nie będziemy. Nie będziemy też kierować się faktem, czy ktoś był na poprzedniej edycji. Postaramy się, aby uczestnicy Blogowego WOW vol.3 różnili się od tych z 2 WOW, co nie oznacza, że tych z poprzedniego WOW nie będzie.

Bardzo prosimy nie wyrażać swoich hejterskich opinii, bo i tak niczego to nie zmieni. Nie jesteśmy w stanie zaprosić wszystkich zgłoszonych, a spodziewamy się, że będzie ich nieco więcej niż 25-30 blogerów (zależy ile wyjdzie całościowo z rodzinami), więc prosimy o wyrozumiałość. Postaramy się, aby każdy był usatysfakcjonowany. Jeżeli masz ,,małego" bloga, także możesz się zgłosić. Jak już pisałyśmy nie patrzymy na wielkość.

Zapisy potrwają do końca października, a do połowy listopada ogłosimy listę.

Wpłaty będą do połowy grudnia.

Do przeczytania ;)

12 komentarzy:

 1. To może i ja spróbuję szczęścia i się zapiszę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie do końca mi to spójnie brzmi:
  Nie będziemy też kierować się faktem, czy ktoś był na poprzedniej edycji. Postaramy się, aby uczestnicy Blogowego WOW vol.3 różnili się od tych z 2 WOW.
  i skoro wybieram się na vol.2, to w sumie nie wiem, czy mam jakieś szanse, ale zgłoszę się, a co tam!
  szczególnie, że bardzo bym chciała osobiście poznać mamę K i ylllę..

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłoszenie wysłane :)
  www.matka-polka.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też się zapisuję. Pierwszy raz:) Zaraz wyślę zgłoszenie

  OdpowiedzUsuń