czwartek, 14 sierpnia 2014

Blogowe WOW - gry i karty - Hurtownia Zabawek Biały Białystok

Dzięki Hurtowni Zabawek Biały Białystok będziemy mogli pograć w gry planszowe oraz karty, dziękujemy;)"Przeczytam Ci Mamo" to gra edukacyjna, która w atrakcyjny i emocjonujący sposób ułatwia dzieciom naukę czytania. Z elementów leżących na stole dzieci starają się jak najszybciej ułożyć obrazki czytając jednocześnie litery, a ostatecznie całe nazwy znajdujące się pod nimi.
Obrazki dzielą się na 3 grupy ze względu na liczbę elementów na jakie są podzielone. Dobierając obrazki o określonej liczbie ich podziału można wybrać stopień trudności gry.
Gra przeznaczona dla dzieci powyżej 7 roku życia, dla 1-4 graczy.


"Sylaby w dominie" to gra dydaktyczna, polegająca na dopasowaniu odpowiednich sylab w taki sposób, by powstały poprawne formy wyrazów dwusylabowych. 
Uczestnicy gry ćwiczą swą spostrzegawczość, refleks, kojarzenie właściwych słów, a także utrwalają poprawną pisownię budowanych wyrazów.
Gra zapewni pożyteczną i emocjonującą rozrywkę dla całej rodziny, ale może być również wykorzystana jako pomoc dla logopedów, terapeutów i nauczycieli.


Pierwsza gra - "Ucieczka z ZOO" polega na tym, że każdy z graczy ma swoją drużynę pingwinów, którą chce jak najszybciej wydostać z ZOO. Zwycięzcą w tej grze zostanie gracz, który pierwszy przeprowadzi swoje pingwiny poza jego mury.

W drugiej grze "Na ryby" pingwiny ruszają na połów ryb. Krążąc po torze planszy, gracze starają się trafić jak najszybciej na pola, które premiowane są żetonem - czyli rybą. Zwycięży ten, kto zdobędzie najwięcej ryb. W czasie połowu trzeba jednak uważać, by nie dostać się w paszczę rekina.


Podczas zabawy w "Przewlekankę" przewlekamy kolorowe linki przez otwory ażurowe płytki. Robiąc to tworzymy kolorowy obrazek.
Zabawka sprzyja rozwijaniu wyobraźni dziecka, kreatywności oraz jest świetnym treningiem zdolności manualnych.
Producentem zabawki jest firma ALEXANDER.


Proponowana gra edukacyjna nadaje się do zabawy zarówno dla młodszych dzieci, starszych jak również dla dorosłych. Zabawa polega na tym by po odkryciu karty w ciągu kilku sekund zapamiętać kolejność kolorów. Po sygnale nawlekamy na linkę szybko kolorowe kule - zgodnie z układem odczytanym z karty. Jak widać - gra może być świetnym ćwiczeniem zręczności i pamięci. Poziom trudności można dostosować w zależności od możliwości uczestników gry.
W grze mogą uczestniczyć 2 osoby.


"Literka do literki" to zabawka edukacyjna dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Jest wspaniałą pomocą dla dzieci w poczatkowej fazie nauki czytania. Zabawa polega na tym, aby ułożyć z liter wyraz pasujący do wybranego obrazka. W trakcie zabawy, w towarzystwie opiekuna, dziecko uczy się rozpoznawać kształt i znaczenie liter.
"Literka do literki 2" to również interesująca i emocjonująca gra w dwóch wariantach dla dzieci starszych, a nawet dorosłych, która zmusza do myślenia i jest świetnym treningiem koncentracji.


„Calineczka” to prosta gra planszowa dla najmłodszych. Jej zasady oparte są naznanej i powszechnie lubianej bajce. W opakowaniu gry znajduje się również dodatkowo ilustrowana książeczka z bajką. Poznając ją, dzieci będą miały wielewrażeń, a jednocześnie w pełni poczują atmosferę gry.


1 komentarz:

  1. na pewno jakiś maluch będzie miał sporo radości dzięki temu sponsorowi :)
    może coś z tych cudów trafi i do nas?

    OdpowiedzUsuń