sobota, 13 grudnia 2014

Książki od AIM Media.

Dzięki uprzejmości agencji AIM Media każda z uczestniczek 3 edycji Blogowego WOW mogła wybrać dla siebie książkę spośród dwóch wybranych. Coś nam się wydaje, że radości nie będzie końca, bowiem pozycje prezentują się znakomicie!


,,Więzień labiryntu" James Dashner w filmowej okładce, Wydawnictwo Papierowy Księżyc

Pierwsza część bestsellerowej trylogii, porównywanej do kultowych już "Igrzysk Śmierci". Książka Jamesa Dashnera przenosi czytelnika do świata, w którym aby istnieć, trzeba walczyć z niepoznanym. Główny bohater budzi się w windzie - nie pamięta jak się tam znalazł. Wie tylko, jak ma na imię. Po wyjściu - trafia do Strefy. Ta otoczona murami przestrzeń znajduje się w centrum olbrzymiego, budzącego grozę Labiryntu. W Strefie Thomas spotyka innych jej mieszkańców, żaden z nich nie pamięta jednak, jak się tam znalazł. Następnego dnia do Strefy zesłana zostaje dziewczyna z tajemniczą wiadomością. Pewne jest tylko jedno - obecność w Strefie to nie przypadek... Rozwiązanie zagadki wymaga przejścia przez Labirynt, w którym na każdym kroku czyha niebezpieczeństwo. Książka wciąga, szybko budując napięcie. Czym jest Labirynt? Kim są Stwórcy? Kto kontroluję Strefę? Odważ się poznać odpowiedź na te i inne pytania. Wejdź w świat Labiryntu.


,,Rozdroża" William Paul Young, Wydawnictwo Nowa Proza

Nowa powieść autora bestsellerowej Chaty.
Anthony Spencer jest egoistycznym człowiekiem interesów.
Guz mózgu sprawia, że zapada w śpiączkę i trafia do szpitala na OIOM. "Budzi się" w surrealistycznym świecie, w którym przeżywa ponownie swoje wzloty i upadki.
Czy będzie miał odwagę, żeby dokonać krytycznego wyboru, który może naprawić wielką niesprawiedliwość, jaką wyrządził przed zapadnięciem w śpiączkę?


Dziękujemy!
2 komentarze:

  1. "Rozdroża" czytałam (krótka notka z wrażeń jest na blogu, raczej nie spoiler - możecie zajrzeć :P), już cieszę się na "Więźnia." :)

    OdpowiedzUsuń